O webu

Zmerč merč vznikl jako e-shop k on-line slovníku nových českých slov a slangu Čeština 2.0. Veškeré zboží, které tu najdete, jsem vytvořil velice pečlivě a s láskou. Tašky jsme se ženou Alicí přebírali tak dlouho, dokud jsme nebyli spokojení – jsou pevné, ze 100% organické bavlny a mají dostatečně dlouhá ucha. Byla to věda, ale nechtěli jsme žádné průsvitné vraky, které se rozsypou při prvním větším nákupním náporu. Jednotlivé motivy pak zpracoval ilustrátor Lukáš Fibrich a o parádní a profesionální potisk se postaral kamarád Michal Orlovský. 

A kdo za tím stojí? 
Martin Kavka, zakladatel Češtiny 2.0. Kromě slovníku se taky věnuju rodinnému deskovkářství 4 Kavky, ve kterém vydáváme a prodáváme moderní deskové hry pro rodiny s dětmi a začínající hráče, nebo projektu Newslettery, kde každý měsíc píšu o – to neuhádnete – newsletterech (a taky ekonomice tvůrců). 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení